• Türkiye'nin en büyük HAVUZ marketi - TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA
  • Üye Ol / Giriş

Havuz Robotu alırken seçiminizi iyi yapın!

Dünya havuz sektörüne yön veren Amerikan Hayward firması, gelişmiş teknolojisi ile kaliteli ve kullanıcı dostu bir çok havuz robotu üreterek hayatımızı kolaylaştırıyor.

Hayward Havuz Temizlik Robotları tüm havuz şekil ve ebatlarına uygun olarak fişe takıp çalıştırabileceğiniz kolay çözümler sunuyor. Ayrıca filtrasyon sisteminize ek olarak düşük maliyetler ve enerji tasarrufu ile de ekonomi sağlıyor. 

Aquavac-300-Havuz-RobotuHayward Industries TigerShark serisinden sonra modifiye edilmiş AquaVac serisi ile de havuz temizliğinde göz kamaştırıyor. 

Bu serinin gözde ve modern tasarımlı ürünü AquaVac 300 havuz temizlik robotu, temizleme sıklığını seçebileceğiniz ve mümkün olan en verimli temizlik yolunu belirleyen ASCL mikroişlemci tabanlı bir program ile donatılmış olarak geliyor. Bu sayede basınçlı havuz temizlik ekipmanlarına oranla %94 daha az enerji kullanıyor. Ayrıca iki çekişli sistemi ve dört tekerleği ile hem liner hem de beton havuz yüzeylerinde kolay hareket ve tırmanma kabiliyetine sahip. 

Hayward AquaVac 300 havuz robotu, hiçbir ek parça ya da ilave pompa gerektirmediğinden ve havuz filtre sisteminden ayrı çalıştığından filtreleme sisteminin performansına da katkı sağlıyor.

Havuz robotu alırken kaliteyi gözardı etmeyin, robotunuzu bir kere alın!

Yorum Ekle

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.