• Türkiye'nin en büyük HAVUZ marketi - TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA
  • Üye Ol / Giriş

Jakuzi havuzu nedir, nasıl çalışır?

Jakuzi, zihinsel ve fiziksel faydaları ile eviniz için lüks bir aksesuar olmanın ötesine geçmektedir. Jakuzi havuzu, özellikle osteoporoz hastalıklarda suyun hareketi ve hafif egzersizle birlikte tedavi amaçlı da kullanılmaktadır.

Jakuzi nasıl çalışır?

jakuzi püskürtme nozuluJakuzinin çalışması için en önemli nokta, küvetteki suyun emme valfinden yüksekte olmasıdır. Aksi taktirde jakuzi çalışmaz. Sıcak su ile doldurulan bir jakuzi havuzunda pompa basıncı ile su hava ile birlikte nozullardan küvete püskürtülürken emme valfinden de geri çekilir. Bu şekilde küvet içinde ivme yaratılmış olur. Vakum basıncı değişmezken püskürtme basıncı ayarlanabilir. Jakuzi ömrünün uzun olması için kullanımdan sonra boşaltılmalıdır.

Jakuzi'nin faydaları

Jakuzi ve sağlıkJakuzi, keyifli vakit geçirmenin yanı sıra bir hidro terapi yöntemidir. Suyun basınçlı hareketi ile vücuttaki kan dolaşımını hızlandırmakta ayrıca toksinlerin atılmasına da yardımcı olmaktadır. 

Bunun dışında stresi kaynaklı gerilimin azalmasına hatta insülin gereksiniminin düşürülmesi ve diyabet tedavisinde de olumlu etkileri uzmanlarca kabul edilmektedir.

Jakuzi fiyatları

Jakuziler lüks ev aksesuarları gibi görünse de uygun ebat ve fiyatlarla evinizde bu keyife ve sağlıklı yaşam fırsatına sahip olabilirsiniz. Jakuzi fiyatları için sitemize göz atın!

Yorum Ekle

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.